W dzisiejszych czasach aparaty słuchowe są nie tylko skuteczne, ale także atrakcyjne pod względem wizualnym. Świetnie sprawdzają się w swojej roli, a jednocześnie wyróżniają się niezwykle stylowym designem. Warto postawić na modele renomowanych producentów, sięgając po eleganckie urządzenia gwarantujące wygodę użytkowania.

Nowoczesne aparaty słuchowe Signia Styletto

Styletto-signia-touchControl-App-accessories-mini-remote-hearing-aid-ear-deals-eardeals

Projektanci współpracujący z marką Signia coraz częściej stawiają na różnorodność kolorystyczną. W ofercie znajdują się modele utrzymane w nietypowych zestawieniach. Ciekawą propozycją są warianty dwukolorowe, jak w przypadku aparatów słuchowych Signia Styletto. Nie sposób odmówić im biżuteryjnego charakteru, czego dowodem są propozycje ze srebrnym,  lub z ciemniejszym, grafitowym wykończeniem. Znajdą coś dla siebie amatorzy różowego złota lub śnieżnej bieli. Stylowe zestawienia kolorów przypadną do gustu przede wszystkim miłośnikom ponadczasowej klasyki. Aparaty słuchowe w tej odsłonie z łatwością można dopasować do pozostałych elementów stylizacji – tak, aby były jej gustownym dopełnieniem. Nie tylko kolorystyka jest atutem aparatów Signia Styletto. Warto także zwrócić uwagę na ich specyficzny kształt, wyróżniający się niezwykle smukłym kształtem. Te aparaty zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowania – podłużną, wąską część z łatwością umieszcza się za uchem. Pod kątem designu urządzenia z serii Signia Styletto przypominają nowoczesne zestawy głośnomówiące. Oczywiście niezwykły design koresponduje tutaj z jakością wykonania i najlepszymi technologiami dostępnymi na rynku.

Aparaty słuchowe Phonak Audéo Marvel – zaawansowana technologia, estetyczny design

Packshot_Phonak_Mini_Charger_Case_open_with_HI

Wśród najbardziej estetycznych aparatów słuchowych warto wskazać również model Phonak Audéo Marvel. Występuje on w pięknych odsłonach kolorystycznych, takich jak m.in. aksamitna czerń, alpejska biel,  grafitowoszary, szampański czy w kolorze drzewa sandałowego lub klasyczny beż. Szeroki wybór odcieni pozwala dopasować konkretny wariant pod kątem indywidualnych upodobań. Nie sposób odmówić im eleganckiego charakteru – przypadną do gustu przede wszystkim osobom preferującym jednokolorowy design. Na ich estetykę wpływa także specyficzny kształt. Kolekcja aparatów słuchowych Phonak Audéo Marvel obejmuje dyskretne modele o widocznie zaokrąglonej formie, które znacząco wpływają na komfort ich użytkowania. Trzeba również nadmienić ich technologiczne możliwości. Aparaty te mogą łączyć się ze smartfonami dzięki protokołowi Bluetooth.

Nowoczesne aparaty słuchowe charakteryzują się stylowym wyglądem, który przypadnie do gustu najbardziej wymagającym użytkownikom. Ich opływowy kształt idzie w parze z elegancką kolorystyką, inspirowaną przede wszystkim klasycznym designem.

W obu modelach brak kieszeni na baterię, ponieważ są one ładowalne za pomocą estetycznych ładowarek o wyglądzie pięknego etui. W całej dbałości o wygląd producenci nie zapomnieli o doskonałej jakości dźwięku.

Użytkownicy smartfonów mogą wpływać na ustawienia aparatów za pomocą wygodnych aplikacji Signia Touch Control oraz Phonak Remote.

logo-signia logo-phonak