O nas

Strefa Słuchu powstała w wyniku wieloletniego doświadczenia w pracy z pacjentami niedosłyszącymi. Problemy z jakimi na co dzień stawialiśmy czoła pokazały, że w tym zawodzie nie można do końca posługiwać się wyznaczonymi schematami.

Każdy przypadek niedosłuchu jest inny, począwszy od uszkodzeń związanych z dysfunkcją ucha środkowego, aż po najtrudniejsze przypadki niedosłuchów odbiorczych z nadwrażliwością na głośne dźwięki i szumami usznymi. W żadnym z nich nie można określić czasu jaki będzie potrzebny do całkowitego zakończenia procesu dopasowania aparatu słuchowego, tym samym do osiągnięcia zadowolenia pacjenta i satysfakcji audioprotetyka z wykonanej pracy. Praktyka pokazała, że dobry kontakt i ścisła współpraca z pacjentem pozwala nie tylko wybrać odpowiednie rozwiązanie, ale i spowodować, aby dziesiątki parametrów aparatu słuchowego, które bezpośrednio mają wpływ na zrozumienie mowy i komfort były ustawione prawidłowo. W naszych gabinetach audioprotetyk nie ma określonego czasu w jakim musi dopasować aparat słuchowy. Dlatego, kiedy zaistnieje taka potrzeba, pacjent ma wykonywane dodatkowe badania słuchu, może też porównać słyszenie w aparatach różnych marek i różnych klas – od podstawowych do premium.

Nowe, światowe rozwiązania

W Strefie Słuchu na bieżąco obserwujemy i wdrażamy wszystkie nowe światowe rozwiązania. Strefa Słuchu wspópracuje tylko z najlepszymi renomowanymi producentami aparatów słuchowych i laboratoriami otoplastycznymi.

Profesjonaliści – Protetycy słuchu z wieloletnim doświadczeniem

W gabinetach Strefy Słuchu znajdziecie Państwo audioprotetyków z doświadczeniem, odpowiednimi kompetencjami i determinacją w znalezieniu najlepszego rozwiązania.

Założyciele Strefy Słuchu

Założyciele Strefy Słuchu Anna Cierpicka-Świtkowska i Cezary Kozub