Aparat Phonak Audéo Marvel spełnia najwyższe oczekiwania klientów. Doskonała jakość dźwięku, uzyskiwana dzięki nowoczesnym parametrom technicznym i zastosowaniu najnowocześniejszych technologii sprawia, że wrażenia słuchowe odbierane za sprawą tego aparatu są niezwykle żywe, klarowne i nie odbiegają od standardów naturalnego słyszenia. Użytkownicy aparatu słuchowego Phonak Audeo Marvel podkreślają, że ten aparat słuchowy to codzienna gwarancja jasnego, bogatego i, biofizycznie rzecz ujmując, nieróżniącego się od słyszenia osób zdrowych, dźwięku.

Najnowsze technologie

Najnowsze aparaty słuchowe marki Phonak wyposażone są w platformę Marvel, która powoduje, że automatycznie rozpoznają one i dostosowują do naturalnej fizjologii słyszenia bodźce dźwiękowe. Oznacza to, iż tego rodzaju aparat słuchowy działa niemalże tak samo jak zdrowe, ludzkie ucho, które również rozpoznaje i przetwarza dźwięki. W aparatach słuchowych Phonak Marvel zastosowano bowiem specjalistyczne technologie (AutoSense™, OS™3.0 i Binaural VoiceStream Technology™) umożliwiające bardzo dobre rozumienie mowy nawet w hałasie spotkania towarzyskiego lub otwartej przestrzeni podczas rozmowy na spacerze. Dzięki tym rozwiązaniom technicznym aparaty słuchowe Phonak przywracają wysoką jakość słyszenie na co dzień.

Aparaty słuchowe Phonak Marvel

– pierwsze na świecie kompatybilne z tak wieloma urządzeniami

Aparaty słuchowe Phonak Marvel przystosowane są również do korzystania przy ich użyciu ze smartfonów, telewizorów i telefonów komórkowych. Aparat słuchowy może łączyć się bezpośrednio ze smartfonami iOS lub Androidami, a także telefonami komórkowymi dzięki obsłudze protokołu Bluetooth. Te rozwiązania sprawiają, iż osoba korzystająca z takiego aparatu słuchowego może nie tylko dobrze słyszeć dźwięki emitowane przez smartfon, telewizor lub telefon, ale i na przykład prowadzić rozmowy telefoniczne bez użycia rąk, słuchając muzyki, audiobooków lub podcastów. I w tym przypadku najwyższa jakość dźwięku maksymalnie zbliża słyszenie przy użyciu aparatu słuchowego do słyszenia naturalnego. Co ciekawe, dzięki specjalnej aplikacji w czasie rozmowy telefonicznej możemy otrzymać na wyświetlaczu transkrypcję wypowiadanych przez naszego rozmówcę słów.

Aparaty słuchowe Phonak Marvel należą do najbardziej zaawansowanych technologicznie. Pozwalają cieszyć się niezwykłej jakości dźwiękiem, są wygodne i odznaczają się nowoczesnym designem. Są ładowalne- już nie potrzebujemy baterii. Phonak Audéo Marvel od grudnia jest już w naszej ofercie.