Ochrona słuchu przed hałasem

Ochrona słuchu przed hałasemOchrona słuchu standardowa

Ochrona słuchu obecnie posiada liczne zastosowania: w pracy, w czasie wolnym, podczas snu. Zabezpieczenie słuchu w pracy jest obligatoryjne gdy występuje wysoki poziom natężenia hałasu. Majsterkowicze domowi, myśliwi, entuzjaści sportów motorowych używają ochronnych wkładek przeciwhałasowych w czasie wolnym od pracy. Muzycy natomiast stosują selektywne środki ochrony słuchu by zabezpieczyć ucho przed nadmiernym hałasem, a jednocześnie nie ograniczać słyszalności dźwięków.

Standardowa ochrona słuchu jest praktyczna, szybka i niedroga. Jeśli troszczysz się o swój słuch, jest to łatwe i szybkie rozwiązanie. Ochronniki słuchu są dostępne w różnych kształtach.


Ochrona słuchu indywidualna

Ochronnik ePRO-x

Ochronniki słuchu ePRO-x_1 Ochronniki przed hałasem ePRO-x_2

Niebywała korzyść dla klientów. Dzięki dużej wszechstronności hałas zawsze zostanie stłumiony. Ochronniki ePRO-x są przyjemne w noszeniu, a zawdzięczają to indywidualnej produkcji i miękkiemu wykończeniu. Posiadają wysokie walory kosmetyczne. Pięć różnych elementów tłumienia ze stali nierdzewnej są gotowe przeciwdziałać niemal każdemu rodzajowi hałasu. Możliwe jest podłączenie słuchawek lub zestawu słuchawkowego. ePRO-x spełniają wszystkie wymagania ochronników słuchu. Wyposażenie to opakowanie z klipsem na pasek, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, przyrząd do usuwania woskowiny, żel do dezynfekcji i szmatka z mikrofibry.