Ochrona słuchu przed hałasem

Ochrona słuchu przed hałasemOchrona słuchu standardowa

Ochrona słuchu obecnie posiada liczne zastosowania: w pracy, w czasie wolnym, podczas snu. Zabezpieczenie słuchu w pracy jest obligatoryjne gdy występuje wysoki poziom natężenia hałasu. Majsterkowicze domowi, myśliwi, entuzjaści sportów motorowych używają ochronnych wkładek przeciwhałasowych w czasie wolnym od pracy. Muzycy natomiast stosują selektywne środki ochrony słuchu by zabezpieczyć ucho przed nadmiernym hałasem, a jednocześnie nie ograniczać słyszalności dźwięków.

Standardowa ochrona słuchu jest praktyczna, szybka i niedroga. Jeśli troszczysz się o swój słuch, jest to łatwe i szybkie rozwiązanie. Ochronniki słuchu są dostępne w różnych kształtach.


Ochrona słuchu indywidualna

Ochronnik Phonak Serenity Choice

Niebywała korzyść dla klientów. Dzięki dużej wszechstronności hałas zawsze zostanie stłumiony. Ochronniki Phonak Serenity Choice są przyjemne w noszeniu, a zawdzięczają to indywidualnej produkcji i miękkiemu wykończeniu. Posiadają wysokie walory kosmetyczne. Pięć różnych elementów tłumienia ze stali nierdzewnej są gotowe przeciwdziałać niemal każdemu rodzajowi hałasu. Możliwe jest podłączenie słuchawek lub zestawu słuchawkowego. Phonak Serenity Choice spełniają wszystkie wymagania ochronników słuchu. Wyposażenie to opakowanie z klipsem na pasek, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, przyrząd do usuwania woskowiny, żel do dezynfekcji i szmatka z mikrofibry.