Pielęgnacja aparatów słuchowych

Od prawidłowej pielęgnacji aparatów słuchowych zależy ich żywotność i jakość działania. Dużą skutecznością w tym zakresie cechują się środki do pielęgnacji firmy Cedis, które są łatwe w aplikowaniu i z powodzeniem poradzą sobie z zabrudzeniami. Dzięki nim zadbasz o prawidłowe działanie aparatu słuchowego.

Elektroniczne osuszacze aparatów słuchowych

Środek wzbogacono o dedykowany system sterylizacji światłem typu UVC, który gwarantuje wysoką skuteczność w zwalczaniu szkodliwych drobnoustrojów i zabrudzeń. Urządzenie posiada także funkcję elektrycznego osuszania aparatu słuchowego. Dzięki osuszaczowi e30.DUS od Cedis zadbasz o aparat słuchowy i wkładki do niego. Z powodzeniem zastąpi on większość tradycyjnych środków do czyszczenia.
To elektroniczny model, który zapewnia wysoką skuteczność działania i wydłuża żywotność każdego aparatu słuchowego. Dzięki temu z powodzeniem będziesz używać ich przez lata. W modelu uwzględniono czasowy wyłącznik automatyczny, a także wentylator, który zwiększa skuteczność suszenia. Stacja osuszająca e100.DS doskonale sprawdza się w codziennej pielęgnacji.

Akcesoria do pielęgnacji aparatów słuchowych

To klasyczne rozwiązanie w zakresie pielęgnacji aparatu słuchowego. Gruszka ma ergonomiczny kształt i zakończenie z chromowanym metalem. Dzięki niej wydmuchasz krople wody, które znajdują się we wkładce usznej i dźwiękowodzie.

Pudełko służy do bezpiecznego przechowywania aparatu słuchowego. Pozwala na szczelne zamknięcie i izolację suszonej wkładki i aparatu wspólnie z higroskopijną kapsułką osuszającą.

Komplet pudełka z sitkiem służy do czyszczenia wkładki usznej i aparatu za pomocą środków chemicznych.

Zestaw kapsułek do suszenia wkładek usznych i aparatów słuchowych. Dzięki nim zapobiega się zbieraniu się wilgoci w urządzeniu, ze szczególnym uwzględnieniem dźwiękowodu lub wkładki. W kapsułkach znajdują się kryształki, które pochłaniają wilgoć. W opakowaniu są 4 kapsułki.

Kosmetyczka to bardzo praktyczny wybór, dzięki któremu zadbasz o organizację swoich środków czyszczących, akcesoriów oraz aparatu słuchowego. Doskonale sprawdza się zarówno w warunkach domowych, jak i w podróży.

Środki do czyszczenia aparatów słuchowych

Preparat w formie tabletek czyszczących wykorzystuje się w codziennej pielęgnacji kapturków, wkładki usznej oraz całego aparatu słuchowego. Tabletki poradzą sobie z zabrudzeniami, w tym zaschniętą woskowiną. W ofercie znajdują się opakowania zawierające 20 sztuk oraz 30 sztuk.

To gotowy preparat chemiczny czyszczący w sprayu, który skutecznie dezynfekuje aparaty słuchowe i wkładki uszne. To skuteczne rozwiązanie do czyszczenia. W ofercie dostępny jest sprawy ze szczoteczką oraz sprawy atomizer. Oba produkty mają pojemność 30 ml.

Chusteczki są wzbogacone o preparat dezynfekcyjny, dzięki czemu umożliwiają skuteczne czyszczenie aparatów słuchowych, kapturków i wkładek usznych. Preparat ma właściwości bakteriobójcze, a także przeciwwirusowe i grzybobójcze. Chusteczki można kupować pojedynczo lub w opakowaniach zbiorczych po 25 sztuk.

Nici OtoFloss są przeznaczone do czyszczenia dźwiękowodów, a także takich elementów aparatów słuchowych jak wentylacja oraz wkładki. Nici dostępne są w różnej grubości. Produkt o grubości poniżej 0,9 mm dostępny jest w opakowaniu 30. sztuk, a nici o większej grubości w opakowaniach po 10 sztuk.

To produkt przeznaczony do pielęgnacji wentylacji aparatu słuchowego oraz dźwiekowodów. Swoim kształtem przypominają wyciorki, które stosuje się w czyszczeniu butelek, jednak mają mniejsze rozmiary. Kształt wyciorka zapewnia dokładne czyszczenia aparatu. W opakowaniu znajduje się 25 sztuk o średnicy 0,25 mm.

Zestawy do pielęgnacji aparatów słuchowych

Kompletny zestaw do czyszczenia wkładek usznych oraz osuszania aparatów słuchowych zawiera m.in.: pudełka do czyszczenia, tabletki z aktywnym tlenem, gruszki, pudełka do osuszania oraz kapsułki osuszające. Zestaw dedykowany jest do czyszczenia aparatów słuchowych zausznych, które mają wkładkę uszną.

To dobry wybór dla osób, które szukają kompletnego zestawu do suszenia i czyszczenia aparatów słuchowych. Doskonale sprawdzi się w przypadku aparatów wykorzystujących cienkie wężyki. W komplecie znajdują się: nici o grubości 0,9 mm, kapsułki osuszające, tabletki czyszczące, pudełko do czyszczenia oraz pudełko do osuszania.

Praktyczny rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w domu, jak i w czasie podróży. Zestaw zapakowano w woreczek, który zajmie mało miejsca. W komplecie znajdują się kapsułki osuszające oraz dedykowane woreczki.

Komplet pudełka do osuszania aparatu słuchowego, a także kapsułek osuszających.

Praktyczny zestaw, gdzie znajdują się tabletki czyszczące, gruszka do osuszania wentylacji i dźwiękowodu, a także pudełko z sitkiem. Produkty przeznaczone są do aparatów słuchowych zausznych, które posiadają wkładkę. Poradzi sobie z licznymi zabrudzeniami.

Produkty przeznaczone do aparatów słuchowych wewnątrzusznych.

W komplecie znajdują się:

  • pudełko do osuszania,
  • kapsułki osuszające
  • spray ze szczoteczką o pojemności 30 ml.

Dzięki temu zestawowi usuniesz trudne zabrudzenia. Produkty są przeznaczone do codziennej pielęgnacji.

W tym zestawie znajdziesz:

  • kapsułki osuszające,
  • chusteczki nasączone płynem dezynfekcyjnym,
  • pudełko do osuszania.

Komplet przeznaczony jest do pielęgnacji aparatów słuchowych wewnątrzusznych oraz na otwarte protezowanie.

Idealny wybór na podróż lub dla osób, które chcą lepiej zorganizować swoje środki czyszczące i akcesoria. Kosmetyczka pomoże w ich uporządkowaniu i sprawdzi się zarówno w domu, jak i podczas wyjazdu. Ponadto w zestawie znajdują się: pudełko z sitkiem, gruszka oraz tabletki czyszczące z aktywnym tlenem. Komplet wykorzystywany jest do pielęgnacji aparatów zausznych z wkładką.

Szczegółowe informacje na temat produktów Cedis znajdziesz na stronie dystrybutora: pielęgnacja aparatu.