Anna Cierpicka-Świtkowska
Założyciel Strefy Słuchu

Posiada 25 lat doświadczenia w dziedzinie protetyki słuchu, jest absolwentką Wydziału Fizyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (absolwentka pierwszego w Polsce rocznika studiów audioprotetyki). Należy do Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje – potwierdzają to liczne certyfikaty. Posiada ogromne doświadczenie w pracy z osobami starszymi, młodzieżą i dziećmi. Specjalizuje się w terapii szumów usznych metodą TRT (Tinnitus Retraining Therapy). Jej zawód to życiowa pasja.

Cezary Kozub
Założyciel Strefy Słuchu

Pracuje 21 lat w zawodzie protetyka słuchu, dyplom audioprotetyka zdobył na Politechnice Warszawskiej. Uczestniczył w wielu szkoleniach i konferencjach dotyczących audioprotetyki. Posiada duże zdolności interpersonalne. Wyznaje zasadę, że nie ma rzeczy niemożliwych. Zdeterminowany w dążeniu do celu.
Prywatnie kochający tata, miłośnik sportów zimowych i motocykli.

Marzena Surowiecka

Marzena Surowiecka – 16 lat doświadczenia w dziedzinie protetyki słuchu. Dyplom audioprotetyka uzyskała na Politechnice Warszawskiej. Komunikatywna , cierpliwa i w pełni kompetentna. Praca to jej pasja. Specjalistka zarówno w obsłudze dorosłych jak i dzieci. Z powodzeniem realizuje najtrudniejsze zadania.

Ewelina Kalicka

Ewelina Kalicka uzyskała tytuł magistra protetyki słuchu na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Studia licencjackie ukończyła na Uniwersytecie Gdańskim na kierunku biologia medyczna ze specjalnością neurobiologia. Interesuje się neuroobrazowaniem procesu słyszenia, a także zmianami zachodzącymi w ośrodkowym układzie nerwowym u pacjentów z niedosłuchem oraz cierpiących na różne schorzenia układu słuchowego. Jest osobą cierpliwą oraz bardzo empatyczną, a pomoc innym przynosi jej radość i satysfakcję. Uśmiech i pozytywne nastawienie towarzyszy jej zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Z zaangażowaniem podnosi swoje kwalifikacje i kompetencje, aby w jak najlepszy sposób pomagać pacjentom z ubytkiem słuchu. Czas wolny spędza na malowaniu obrazów oraz górskich wędrówkach.

Agnieszka Burgs

Agnieszka Burgs – dyplomowany Protetyk Słuchu, absolwentka Medycznej Szkoły Policealnej o kierunku Protetyk Słuchu. W zawodzie pracuje siódmy rok. Zmiana zawodu pozwoliła jej realizować się w bezpośrednim kontakcie z pacjentem. Jest cierpliwa i komunikatywna.
Z empatią podchodzi do każdej niedosłyszącej osoby. Lubi trudne wyzwania i stale poszerza wiedzę na szkoleniach. Prywatnie – mama dwóch nastolatków, czyta mnóstwo książek i fotografuje przyrodę.

Alicja Filipek

Pani Alicja Filipek jako protetyk słuchu pracuje niezmiennie od 1998 roku. Niezwykle doceniana przez pacjentów za kompetencję, doświadczenie i cierpliwość. Swoją pracą i zaangażowaniem daje przykład młodszym współpracownikom, uczy dobrych relacji z pacjentami. Jest niezwykle precyzyjna, zdeterminowana do niesienia pomocy i szukania najlepszych rozwiązań dla swoich pacjentów. Bardzo ceniona w środowisku protetyków słuchu.

Natalia Szczesna

Natalia Szczesna tytuł audiofonologa uzyskała na Uczelni Medycznej w Bydgoszczy poszerzając swoje kompetencje zawodowe protetyka słuchu w Policealnej Szkole Medycznej. Stale pozyskuje nowoczesną wiedzę, aby jak najlepiej rozwiązać indywidualne problemy pacjenta. Sumienność, cierpliwość i pracowitość pozwalają jej osiągnąć jak najlepsze efekty w pracy z niedosłyszącymi. W wolnym czasie lubi tańczyć, robić niespodzianki bliskim i czytać książki.

Weronika Kamińska

Weronika Kamińska uzyskała tytuł audiofonologa oraz protetyka słuchu na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Swoją naukę kontynuuje poszerzając swoją wiedzę również z zakresu dziedziny logopedii. Z zawodem protetyka słuchu związało ją zainteresowanie budową i fizjologią procesu słyszenia oraz zamiłowanie do muzyki. Dzięki temu jej praca stała się również jej pasją, którą wykonuje z zaangażowaniem oraz empatycznym podejściem do każdego pacjenta. Jej celem jest stałe poszerzanie swojej wiedzy i kompetencji w zakresie aparatów słuchowych.

Anna Balikowska
Anna Balikowska

Anna Balikowska kończy Warszawską Szkołę Medyczną na kierunku Protetyk Słuchu. Zdecydowała się obrać tę ścieżkę z pasji do muzyki, uważając, że każdy powinien móc cieszyć się dźwiękami. Stale poszerza swoją wiedzę uczęszczając na szkolenia oraz czytając książki i artykuły z owej dziedziny. Jej empatyczne podejście, ciepła osobowość i zorganizowanie sprawiają, że zawsze jest gotowa nieść pomoc. Doskonale rozumie, że słuch jest istotny w codziennym funkcjonowaniu, więc poprawa jego jakości jest nie tylko celem zawodowym, ale i życiową pasją.

Szkolenia, kursy, kongresy i konferencje – certyfikaty

19.05.2022 – Specjalistyczne szkolenie obejmujące temety : Signia Augmented Xperience – najnowsza technologia oraz funkcje aparatów słuchowych. HandsFree-rozmowy telefoniczne bez użycia rąk w aparatach słuchowych Signia AX.

10.01.2022 – Szkolenie z zakresu aparatów Inrerton Move – technologia i dopasowane.

15-17.10.2021, Szklarska Poręba – Uczestnictwo w XXV Kongresie Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu-liczne referaty i warsztaty podnoszące kwalifikacje zawodowe.

23-24.09.2021, Poznań –Udział w VI Sympozjum PROTETYKA SŁUCHU W MEDYCYNIE, II Forum Młodych Badacz, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego.

17-19.09.2021, Serock – Zjazd Szkoleniowy Partnerów firmy Bernafon, 75-lecie Bernafon, szkolenie z Hybrid Technology(TM),System Bernafon CROS miniRITE T R
Nowości w ofercie Bernafon – ładowarka Charger+  Music Experience Program

26.05.2020, Kraków – Interton – szkolenie z zakresu badań Audiometrii Impedancyjnej, Otoemisji Akustycznych i Wywołanych Potencjałów Pnia Mózgu.

29-30.11.2019, Kajetany – Uczestnictwo w szkoleniu produktowym dystrybutorów marki Resound.

14-18.10.2019, Norymberga, Niemcy – Udział w targach EUHA (European Union of Hearing Aid Acousticians) oraz uczestnictwo w Akademii Signia – spotkanie z protetykami z całego świata.

16.11.2019, Serock – Szkolenie specjalistyczne obejmujące tematy:Platforma Signia Xperience z technologią YourSound.

07.04.2018, Gdańsk – Uzyskanie złotego certyfikatu i tytułu Specjalisty ds. Produktów Firmy Bernafon w Akademii Protetycznej Bernafona – egzamin z zakresu dopasowania aparatów słuchowych i najnowszych technologii audioprotetycznych.

29-31.08.2018, Radziejowice, JASTREBOFF HEARING DISORDERS FOUNDATION, INC.
Anna Cierpicka-Switkowska has completed the course: Tinnitus Retraining Therapy for Management of Tinnitus & Hyperacusis.

10.02.2018, Warszawa, SIGNIA/SIEMENS
Udział w specjalistycznym szkoleniu obejmującym tematy: Nowa platform Signia Nx oraz funkcja przetwarzania własnego głosu (OVP™)

12-13.05, 2017 Janów Podlaski, PHONAK
Udział w XIX Spotkaniu Dystrybutorów i przyjaciół marki Phonak, w trakcie którego odbyły się wykłady i warsztaty poświęcone nowym aparatom słuchowym firmy Phonak Bolero B, Phonak Virto B-Titanium oraz programowi do dopasowania Phonak Target 5.1.

02.03.2017, Warszawa – szkolenie z zakresu nowości produktowych Signia/Siemens 2017 – usługa TeleCare, Nowa Terapia Tinnitus.

29.09.2016, Warszawa, AUDIO SERVICE
Szkolenie prowadzone przez firmę Audio-Service: Pełne portfolio produktowe G3

12.06.2015, Jastarnia, PHONAK
Certyfikat potwierdzający udział w XVII Spotkaniu Dystrybutorów i Przyjaciół firmy Phonak w trakcie, którego odbyły się wykłady i warsztaty poświęcone nowym aparatom słuchowym Phonak Bolero V, systemowi CROS II oraz programowi do dopasowania Phonak Target 4.1.

08.05.2015, Warszawa, RESOUND
Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu dotyczącym najnowszej technologii stosowanej w branży aparatów słuchowych, nowych metod dopasowania oraz weryfikacji dopasowania ze szczególnym uwzględnieniem aparatów: ReSound Enzo, ReSound Linx, ReSound UpSmart.

20.02.2015, Warszawa, SIEMENS
Certyfikat ukończenia szkolenia firmy Siemens obejmujące nowości produktowe platformy binax: Ace binax, Pure binax, Carat binax oraz aplikacje binax na smartfony

13.02.2015, Jachranka, OTICON
XXIII Otikongres , Nowa platforma INIUM SENSE Alta 2 , Nera 2 , Ria 2.

04.04.2014, Warszawa, AUDO SERVICE
Dyplom ukończenia szkolenia prowadzone przez firmę Audio Service, dotyczącego nowości produktowych w technologii G2 oraz najnowszego oprogramowania dopasowania aparatów – Connexx 7.

26.09.2013, Warszawa, AUDIO SERVICE
Dyplom uczestnictwa w szkoleniu przeprowadzonego przez firmę Audio Service, dotyczącego nowości produktowych w technologii G2 oraz oprogramowania Connexx 7.

16.02.2013, Warszawa, SIEMENS
Certyfikat ukończenia specjalistycznego szkolenia obejmujące dwie platformy wspierające tą samą strategię audiologiczną – XCEL i micon, produkty: Ace, Pure, Life, Aquaris, Connexx 7.0.

28.05.2011, Dolina Charlotty, PHONAK
Certyfikat potwierdzający udział w XV Spotkaniu Dystrybutorów i Przyjaciół firmy Phonak, w trakcie, którego odbyły się wykłady i warsztaty poświęcone aparatom słuchowym Naida S, produkcji wkładek z wentylacją AOV, systemowi Phonak CROS, a także nowemu oprogramowaniu Phonak Target.

23.05.2009, Warka, PHONAK
Certyfikat potwierdzający udział w XIII Spotkaniu Dystrybutorów i Przyjaciół firmy Phonak, w trakcie, którego odbyły się wykłady i warsztaty dotyczące aparatów słuchowych: Exelia Art., Naida IX, Nios micro.

26.09.2008, Warszawa, PSPS
Dyplom uczestnictwa w XIII Kongresie Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu.

01.03.2008, Warszawa, BERNAFON
Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu firmy Bernafon, poświęcone aparatom słuchowym BRITE oraz programowaniu OASIS PLUS WERSJA 8.5.

28.09.2007, Warszawa, PSPS
Dyplom uczestnictwa w XII Kongresie Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu.

07.09.2007, Zakopane, WIDEX
Dyplom uczestnictwa w szkoleniu firmy Widex w zakresie podstaw audiologicznych oraz dopasowania aparatów słuchowych z serii „m”.

15.06.2007, Poznań, UAM
Świadectwo uczestnictwa w VI Konferencji z cyklu AKUSTYKA W AUDIOLOGII I FONIATRII.

11.06.2007, Warszawa, WIDEX
Dyplom ukończenia szkolenia z zakresu nowych technologii w aparatach słuchowych Widex.

25.05.2007, Ryn, AUDIO SERVICE
Dyplom uczestnictwa w II Kongresie Audio Service, szkolenie w zakresie: nowości produktowych Audio Service, produktów i artykułów wspomagających słyszenie, relacje z osobami niedosłyszącymi i pomysły marketingowe i działania.

19.05.2007, Jurata, PHONAK
Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu z zakresu programowania i dopasowywania aparatów słuchowych serii Savia Art., Una, microPower III oraz osobistego asystenta komunikacyjnego Audeo.

12.01.2007, Poznań, PSPS
Dyplom uczestnictwa w XII Kongresie Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu.

06.10.2006, Warszawa, PSPS
Dyplom uczestnictwa w XI Kongresie Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu.

22.07.2006, Warszawa, AUDIO SERVICE
Dyplom ukończenia szkolenia prowadzone przez Audio Service, w zakresie programowanie aparatów słuchowych MONZA oraz obsługę programu CONNEXX 5.2.

23.05.2006, Jachranka, PHONAK
Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu w zakresie programowania i dopasowywania cyfrowych aparatów słuchowych serii Eleva.

23.05.2006, Jachranka, PHONAK
Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu w zakresie programowania i dopasowywania cyfrowego aparatu słuchowego microPower.

26.03.2006, Tatrzańska Łomnica (Słowacja), BERNAFON
Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu firmy Bernafon poświęcone rodzinie aparatów słuchowych ICOS, programowaniu OASIS plus 6.0, i systemowi www.Ebernafon.pl.

08.11.2005, Warszawa, PHONAK
Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu w zakresie programowania i dopasowywania cyfrowych aparatów słuchowych serii eXtra.

09.09.2005, Warszawa, PSPS
Dyplom uczestnictwa w X Kongresie Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu.

22.05.2004, Białowieża, PHONAK
Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu w zakresie programowania i dopasowywania cyfrowych aparatów słuchowych serii Valeo.
VIII Spotkanie Dystrybutorów i Przyjaciół firmy Phonak.

07.05.2004, Serock, AUDIO SERVICE
Dyplom uczestnictwa w I Kongresie Audio Service.

18.05.2003, Krynica Zdrój, PHONAK
Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu w zakresie programowania i dopasowywania cyfrowych aparatów słuchowych Perseo.
VII Spotkanie Dystrybutorów i Przyjaciół firmy Phonak.

19.05.2002, Wierzba, PHONAK
Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu w zakresie programowania i dopasowywania cyfrowych aparatów słuchowych Aero. IV Spotkanie Dystrybutorów i Przyjaciół firmy Phonak.

22.06.2002, Poznań, UAM
Świadectwo uczestnictwa w I Konferencji szkoleniowej – AKUSTYKA W AUDIOLOGII.

04.05.2001, Warszawa, SIEMENS
Siemens Academy goes Abroad. Certyfikat ukończenia kursu w ramach warsztatów szkoleniowych organizowanych przez firmę Siemens dotyczących najnowszych cyfrowych aparatów słuchowych typu: PRISMA, SIGNIA.

20.01.2001, Wisła, PHONAK
Certyfikat ukończenia szkolenia w zakresie programowania i dopasowania cyfrowych aparatów słuchowych Claro.

04.2023 – Uzyskanie certyfikatu potwierdzającego nabycie wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych w zakresie dopasowania aparatów marki Starkey – linia Evolv AI i Model S.

19.05.2022 – Specjalistyczne szkolenie obejmujące temety : Signia Augmented Xperience – najnowsza technologia oraz funkcje aparatów słuchowych. HandsFree-rozmowy telefoniczne bez użycia rąk w aparatach słuchowych Signia AX.

10.01.2022 – Szkolenie z zakresu aparatów Inrerton Move – technologia i dopasowane.

17-19.09.2021, Serock – Zjazd Szkoleniowy Partnerów firmy Bernafon, 75-lecie Bernafon, szkolenie z Hybrid Technology(TM),System Bernafon CROS miniRITE T R
Nowości w ofercie Bernafon – ładowarka Charger+  Music Experience Program

29-31.08.2018, Radziejowice, JASTREBOFF HEARING DISORDERS FOUNDATION, INC.
Cezary Kozub has completed the course: Tinnitus Retraining Therapy for Management of Tinnitus & Hyperacusis.

10.02.2018, Warszawa, SIGNIA/SIEMENS
Udział w specjalistycznym szkoleniu obejmującym tematy: Nowa platform Signia Nx oraz funkcja przetwarzania własnego głosu (OVP™)

29.09.2016, Warszawa, AUDIO SERVICE
Szkolenie prowadzone przez firmę Audio-Service: Pełne portfolio produktowe G3

13.05.2016, Zakopane, OTICON
XXIV Otikongres – Oticon Opn – nowy paradygmat w protetyce słuchu.

16.04.2016, Serock, BERNAFON
Zjazd szkoleniowy Partnerów Firmy Bernafon cz. 1.

20.02.2015, Warszawa, SIEMENS
Certyfikat ukończenia szkolenia firmy Siemens obejmujące nowości produktowe platformy binax: Ace binax, Pure binax, Carat binax oraz aplikacje binax na smartfony.

13.02.2015, Jachranka, OTICON
XXIII Otikongres , Nowa platforma INIUM SENSE, Alta 2 , Nera 2 , Ria 2.

18.10.2014, Łódź, BERNAFON
Certyfikat uczestnictwa w najnowszym szkoleniu dotyczącym: najnowszej rodziny produktowej Bernafon JUNA 9 /7, algorytmu Speech Cue Priority, regulacji głośności i-VC, systemu Redukcji Pogłosu, oprogramowania Oasis 20.0, najnowszych akcesoriów Bluetooth, w tym SoundGate 3, SoundGate App oraz Mikrofonu SoundGate.

10.05.2013, Łódź, AUDIO SERVICE
Dyplom potwierdzający uczestnictwo w IV Kongresie Audio Service, podczas którego odbyły się szkolenia z zakresu: nowych produktów na platformie G2 oraz nowego oprogramowania Connexx7.

25.09.2009, Stryków, PSPS
Dyplom uczestnictwa w XIV Kongresie Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu.

03.11.2007, Warszawa, AUDIO SERVICE
Szkolenie przeprowadzone przez firmę Audio Service, dotyczące programowania aparatów RIVA, obsługi programu Connexx 5.4 oraz psychologicznych technik sprzedaży.

28.09.2007, Warszawa, PSPS
Dyplom uczestnictwa w XII Kongresie Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu.

07.09.2007, Zakopane, WIDEX
Dyplom uczestnictwa w szkoleniu firmy Widex w zakresie podstaw audiologicznych oraz dopasowania aparatów słuchowych z serii m.

11.06.2007, Warszawa, WIDEX
Dyplom ukończenia szkolenia z zakresu nowych technologii w aparatach słuchowych Widex.

25.05.2007, Ryn, AUDIO SERVICE
Dyplom uczestnictwa w II Kongresie Audio Service, szkolenie w zakresie: nowości produktowych Audio Service, produktów i artykułów wspomagających słyszenie, relacje z osobami niedosłyszącymi i pomysły marketingowe i działania.

19.05.2007, Jurata, PHONAK
Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu z zakresu programowania i dopasowywania aparatów słuchowych serii Savia Art., Una , microPower III oraz osobistego asystenta komunikacyjnego Audeo.

12.01.2007, Poznań, PSPS
Dyplom uczestnictwa w XII Kongresie Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu.

06.10.2006, Warszawa, PSPS
Dyplom uczestnictwa w XI Kongresie Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu.

22.07.2006, Warszawa, AUDIO SERVICE
Dyplom ukończenia szkolenia prowadzone przez Audio Service, w zakresie programowanie aparatów słuchowych MONZA oraz obsługę programu CONNEXX 5.2.

23.05.2006, Jachranka, PHONAK
Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu w zakresie programowania i dopasowywania cyfrowego aparatu słuchowego microPower.

23.05.2006, Jachranka, PHONAK
Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu w zakresie programowania i dopasowywania cyfrowych aparatów słuchowych serii Eleva.

26.03.2006, Tatrzańska Łomnica (Słowacja), BERNAFON
Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu firmy Bernafon poświęcone rodzinie aparatów słuchowych ICOS, programowaniu OASIS plus 6.0 i systemowi www.ebernafon.pl.

16.01.2005, Debrzyno, BERNAFON
Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu w zakresie dopasowania rodziny aparatów słuchowych Neo marki Bernafon.

22.05.2004, Białowieża, PHONAK
Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu w zakresie programowania i dopasowywania cyfrowych aparatów słuchowych serii Valeo.
VIII Spotkanie Dystrybutorów i Przyjaciół firmy Phonak.

18.05.2003, Krynica Zdrój, PHONAK
Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu w zakresie programowania i dopasowywania cyfrowych aparatów słuchowych Perseo.
VII Spotkanie Dystrybutorów i Przyjaciół firmy Phonak.

07.05.2004, Serock, AUDIO SERVICE
Dyplom uczestnictwa w I Kongresie Audio Service.