Profesjonaliści2020-08-10T19:07:25+00:00

Profesjonaliści – protetycy słuchu

Nasi profesjonaliści z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. W gabinetach Strefy Słuchu znajdziecie Państwo profesjonalistów – uznanych w branży aparatów słuchowych audioprotetyków z kilkunastoletnim doświadczeniem, odpowiednimi kompetencjami oraz determinacją w znalezieniu najlepszego  rozwiązania.

Anna Cierpicka-Świtkowska

Anna Ciepricka-Świtkowska

Założyciel Strefy Słuchu

20 lat doświadczenia, absolwentka Wydziału Fizyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalistka w dziedzinie protetyki słuchu (absolwentka pierwszego rocznika studiów audioprotetyki w Polsce). Należy do Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu. Posiada ogromne doświadczenie w pracy z osobami starszymi, młodzieżą i dziećmi. Traktuje swój zawód jak pasję. Trudne przypadki to jej specjalność.
Prywatnie – mama nastoletniej córki, miłośniczka koni. W wolnej chwili uwielbia gotować.

Cezary Kozub

Cezary Kozub - protetyk słuchu

Założyciel Strefy Słuchu

13 lat pracy w zawodzie, dyplom audioprotetyka zdobył na Politechnice Warszawskiej. Posiada duże zdolności interpersonalne. Wyznaje zasadę, że nie ma rzeczy niemożliwych. Zdeterminowany w dążeniu do celu.
Prywatnie  kochający tata, miłośnik sportów zimowych i motocykli.

Marzena Surowiecka

Zdjęcie Marzeny Surowieckiej - audioprotetyk

Marzena Surowiecka – 11 lat doświadczenia w dziedzinie protetyki słuchu. Dyplom audioprotetyka uzyskała na Politechnice Warszawskiej.  Komunikatywna , cierpliwa i w pełni kompetentna. Praca to jej pasja. Specjalistka zarówno w obsłudze dorosłych jak i dzieci. Z powodzeniem realizuje najtrudniejsze zadania.

Marta Dobrowolska

Marta Dobrowolska

Marta Dobrowolska – dyplom audiofonologa uzyskała na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zawodzie. Chęć pomocy innym, cierpliwość, wyrozumiałość to jej główne zalety. W pracy stara się być perfekcjonistką. Prywatnie jest miłośniczką zwierząt, podróży oraz kina europejskiego.

Agnieszka Graczyk

Agnieszka Graczyk

Agnieszka Graczyk – posiada kilkuletnie doświadczenie w zawodzie. Dyplom Protetyka Słuchu uzyskała kończąc Medyczną Szkołę Policealną w Warszawie. Wyjątkowo wesoła i zawsze uśmiechnięta, komunikatywna i w pełni kompetentna. Uważa, że z każdej trudnej sytuacji można znaleźć wyjście. Pacjenci cenią ją za życzliwość i profesjonalizm. Prywatnie szczęśliwa mama dwulatka.

Monika Chlewińska

Monika Chlewińska

Monika Chlewińska – dyplomowany protetyk słuchu z kilkunastoletnim doświadczeniem w protezowaniu osób niedosłyszących. Komunikatywna, o pogodnym usposobieniu, skoncentrowana na potrzebach pacjenta. Wyjątkowo cierpliwa. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach. Serdeczna i kompetentna.

Magdalena Bagińska

Magdalena Wróblewska

Magdalena Bagińska jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła kierunek Audiofonologia z protetyką słuchu. W zawodzie pracuje od pięciu lat. Jest miła, cierpliwa i empatyczna. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie i wspólnie z pacjentem stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie problemu niedosłuchu. Jest osobą dynamiczną i w pełni profesjonalną. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach i konferencjach.

Katarzyna Kowalska

Katarzyna Kowalska
W naszym zespole pracuje Pani Katarzyna Kowalska. Posiada 12 lat doświadczenia w protezowaniu osób niedosłyszących. Dyplom protetyka słuchu otrzymała kończąc Medyczną Szkołę Policealna w Warszawie. Cierpliwość, odpowiedzialność i empatia to jej cechy osobiste. Lubi swój zawód i dokłada wszelkich starań, aby zadowoleni pacjenci wracali do świata dźwięków. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach.

Agnieszka Burgs

Agnieszka Burgs

Agnieszka Burgs – dyplomowany Protetyk Słuchu, absolwentka Medycznej Szkoły Policealnej o kierunku Protetyk Słuchu. W zawodzie pracuje piąty rok. Zmiana zawodu pozwoliła jej realizować się w bezpośrednim kontakcie z pacjentem. Jest cierpliwa i komunikatywna.
Z empatią podchodzi do każdej niedosłyszącej osoby. Lubi trudne wyzwania i stale poszerza wiedzę na szkoleniach. Prywatnie – mama dwóch nastolatków, czyta mnóstwo książek i fotografuje przyrodę.

Paulina Łotys

Paulina Łotys

Pani Paulina Łotys tytuł protetyka słuchu zdobyła kończąc Policealną Szkołę Medyczną. Do pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Jest bardzo cierpliwa, stale podnosi swoje kwalifikacje. Pacjenci doceniają Jej spokój i zaangażowanie oraz ogromną chęć niesienia pomocy. Lubi pracę z osobami niedosłyszącymi. Jest kompetentna i lubiana przez współpracowników. W wolnym czasie uwielbia czytać książki.

Alicja Filipek

Alicja Filipek Protetyk Słuchu

Pani Alicja Filipek  jako protetyk słuchu pracuje niezmiennie od 1998 roku. Niezwykle doceniana przez pacjentów za kompetencję, doświadczenie i cierpliwość. Swoją pracą i zaangażowaniem daje przykład młodszym współpracownikom, uczy dobrych relacji z pacjentami. Jest niezwykle precyzyjna, zdeterminowana do niesienia pomocy i szukania najlepszych rozwiązań dla swoich pacjentów. Bardzo ceniona w środowisku protetyków słuchu.

Szkolenia, kursy, kongresy i konferencje

Anna Cierpicka-Świtkowska

29-31.08.2018, Radziejowice, JASTREBOFF HEARING DISORDERS FOUNDATION, INC.
Anna Cierpicka-Switkowska has completed the course: Tinnitus Retraining Therapy for Management of Tinnitus & Hyperacusis.

10.02.2018, Warszawa, SIGNIA/SIEMENS
Udział w specjalistycznym szkoleniu obejmującym tematy: Nowa platform Signia Nx oraz funkcja przetwarzania własnego głosu (OVP™)

12-13.05, 2017 Janów Podlaski, PHONAK
Udział w XIX Spotkaniu Dystrybutorów i przyjaciół marki Phonak, w trakcie którego odbyły się wykłady i warsztaty poświęcone nowym aparatom słuchowym firmy Phonak Bolero B, Phonak Virto B-Titanium oraz programowi do dopasowania Phonak Target 5.1.

29.09.2016, Warszawa, AUDIO SERVICE
Szkolenie prowadzone przez firmę Audio-Service: Pełne portfolio produktowe G3

12.06.2015, Jastarnia, PHONAK
Certyfikat potwierdzający udział w XVII Spotkaniu Dystrybutorów i Przyjaciół firmy Phonak w trakcie, którego odbyły się wykłady i warsztaty poświęcone nowym aparatom słuchowym Phonak Bolero V, systemowi CROS II oraz programowi do dopasowania Phonak Target 4.1.

08.05.2015, Warszawa, RESOUND
Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu dotyczącym najnowszej technologii stosowanej w branży aparatów słuchowych, nowych metod dopasowania oraz weryfikacji dopasowania ze szczególnym uwzględnieniem aparatów: ReSound Enzo, ReSound Linx, ReSound UpSmart.

20.02.2015, Warszawa, SIEMENS
Certyfikat ukończenia szkolenia firmy Siemens obejmujące nowości produktowe platformy binax: Ace binax, Pure binax, Carat binax oraz aplikacje binax na smartfony

13.02.2015, Jachranka, OTICON
XXIII Otikongres , Nowa platforma INIUM SENSE Alta 2 , Nera 2 , Ria 2.

04.04.2014, Warszawa, AUDO SERVICE
Dyplom ukończenia szkolenia prowadzone przez firmę Audio Service, dotyczącego nowości produktowych w technologii G2 oraz najnowszego oprogramowania dopasowania aparatów – Connexx 7.

26.09.2013, Warszawa, AUDIO SERVICE
Dyplom uczestnictwa w szkoleniu przeprowadzonego przez firmę Audio Service, dotyczącego nowości produktowych w technologii G2 oraz oprogramowania Connexx 7.

16.02.2013, Warszawa, SIEMENS
Certyfikat ukończenia specjalistycznego szkolenia obejmujące dwie platformy wspierające tą samą strategię audiologiczną – XCEL i micon, produkty: Ace, Pure, Life, Aquaris, Connexx 7.0.

28.05.2011, Dolina Charlotty, PHONAK
Certyfikat potwierdzający udział w XV Spotkaniu Dystrybutorów i Przyjaciół firmy Phonak, w trakcie, którego odbyły się wykłady i warsztaty poświęcone aparatom słuchowym Naida S, produkcji wkładek z wentylacją AOV, systemowi Phonak CROS, a także nowemu oprogramowaniu Phonak Target.

23.05.2009, Warka, PHONAK
Certyfikat potwierdzający udział w XIII Spotkaniu Dystrybutorów i Przyjaciół firmy Phonak, w trakcie, którego odbyły się wykłady i warsztaty dotyczące aparatów słuchowych: Exelia Art., Naida IX, Nios micro.

26.09.2008, Warszawa, PSPS
Dyplom uczestnictwa w XIII Kongresie Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu.

01.03.2008, Warszawa, BERNAFON
Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu firmy Bernafon, poświęcone aparatom słuchowym BRITE oraz programowaniu OASIS PLUS WERSJA 8.5.

28.09.2007, Warszawa, PSPS
Dyplom uczestnictwa w XII Kongresie Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu.

07.09.2007, Zakopane, WIDEX
Dyplom uczestnictwa w szkoleniu firmy Widex w zakresie podstaw audiologicznych oraz dopasowania aparatów słuchowych z serii „m”.

15.06.2007, Poznań, UAM
Świadectwo uczestnictwa w VI Konferencji z cyklu AKUSTYKA W AUDIOLOGII I FONIATRII.

11.06.2007, Warszawa, WIDEX
Dyplom ukończenia szkolenia z zakresu nowych technologii w aparatach słuchowych Widex.

25.05.2007, Ryn, AUDIO SERVICE
Dyplom uczestnictwa w II Kongresie Audio Service, szkolenie w zakresie: nowości produktowych Audio Service, produktów i artykułów wspomagających słyszenie, relacje z osobami niedosłyszącymi i pomysły marketingowe i działania.

19.05.2007, Jurata, PHONAK
Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu z zakresu programowania i dopasowywania aparatów słuchowych serii Savia Art., Una, microPower III oraz osobistego asystenta komunikacyjnego Audeo.

12.01.2007, Poznań, PSPS
Dyplom uczestnictwa w XII Kongresie Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu.

06.10.2006, Warszawa, PSPS
Dyplom uczestnictwa w XI Kongresie Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu.

22.07.2006, Warszawa, AUDIO SERVICE
Dyplom ukończenia szkolenia prowadzone przez Audio Service, w zakresie programowanie aparatów słuchowych MONZA oraz obsługę programu CONNEXX 5.2.

23.05.2006, Jachranka, PHONAK
Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu w zakresie programowania i dopasowywania cyfrowych aparatów słuchowych serii Eleva.

23.05.2006, Jachranka, PHONAK
Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu w zakresie programowania i dopasowywania cyfrowego aparatu słuchowego microPower.

26.03.2006, Tatrzańska Łomnica (Słowacja), BERNAFON
Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu firmy Bernafon poświęcone rodzinie aparatów słuchowych ICOS, programowaniu OASIS plus 6.0, i systemowi www.Ebernafon.pl.

08.11.2005, Warszawa, PHONAK
Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu w zakresie programowania i dopasowywania cyfrowych aparatów słuchowych serii eXtra.

09.09.2005, Warszawa, PSPS
Dyplom uczestnictwa w X Kongresie Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu.

22.05.2004, Białowieża, PHONAK
Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu w zakresie programowania i dopasowywania cyfrowych aparatów słuchowych serii Valeo.
VIII Spotkanie Dystrybutorów i Przyjaciół firmy Phonak.

07.05.2004, Serock, AUDIO SERVICE
Dyplom uczestnictwa w I Kongresie Audio Service.

18.05.2003, Krynica Zdrój, PHONAK
Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu w zakresie programowania i dopasowywania cyfrowych aparatów słuchowych Perseo.
VII Spotkanie Dystrybutorów i Przyjaciół firmy Phonak.

19.05.2002, Wierzba, PHONAK
Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu w zakresie programowania i dopasowywania cyfrowych aparatów słuchowych Aero. IV Spotkanie Dystrybutorów i Przyjaciół firmy Phonak.

22.06.2002, Poznań, UAM
Świadectwo uczestnictwa w I Konferencji szkoleniowej – AKUSTYKA W AUDIOLOGII.

04.05.2001, Warszawa, SIEMENS
Siemens Academy goes Abroad. Certyfikat ukończenia kursu w ramach warsztatów szkoleniowych organizowanych przez firmę Siemens dotyczących najnowszych cyfrowych aparatów słuchowych typu: PRISMA, SIGNIA.

20.01.2001, Wisła, PHONAK
Certyfikat ukończenia szkolenia w zakresie programowania i dopasowania cyfrowych aparatów słuchowych Claro.

Cezary Kozub

29-31.08.2018, Radziejowice, JASTREBOFF HEARING DISORDERS FOUNDATION, INC.
Cezary Kozub has completed the course: Tinnitus Retraining Therapy for Management of Tinnitus & Hyperacusis.

10.02.2018, Warszawa, SIGNIA/SIEMENS
Udział w specjalistycznym szkoleniu obejmującym tematy: Nowa platform Signia Nx oraz funkcja przetwarzania własnego głosu (OVP™)

29.09.2016, Warszawa, AUDIO SERVICE
Szkolenie prowadzone przez firmę Audio-Service: Pełne portfolio produktowe G3

13.05.2016, Zakopane, OTICON
XXIV Otikongres – Oticon Opn – nowy paradygmat w protetyce słuchu.

16.04.2016, Serock, BERNAFON
Zjazd szkoleniowy Partnerów Firmy Bernafon cz. 1.

20.02.2015, Warszawa, SIEMENS
Certyfikat ukończenia szkolenia firmy Siemens obejmujące nowości produktowe platformy binax: Ace binax, Pure binax, Carat binax oraz aplikacje binax na smartfony.

13.02.2015, Jachranka, OTICON
XXIII Otikongres , Nowa platforma INIUM SENSE, Alta 2 , Nera 2 , Ria 2.

18.10.2014, Łódź, BERNAFON
Certyfikat uczestnictwa w najnowszym szkoleniu dotyczącym: najnowszej rodziny produktowej Bernafon JUNA 9 /7, algorytmu Speech Cue Priority, regulacji głośności i-VC, systemu Redukcji Pogłosu, oprogramowania Oasis 20.0, najnowszych akcesoriów Bluetooth, w tym SoundGate 3, SoundGate App oraz Mikrofonu SoundGate.

10.05.2013, Łódź, AUDIO SERVICE
Dyplom potwierdzający uczestnictwo w IV Kongresie Audio Service, podczas którego odbyły się szkolenia z zakresu: nowych produktów na platformie G2 oraz nowego oprogramowania Connexx7.

25.09.2009, Stryków, PSPS
Dyplom uczestnictwa w XIV Kongresie Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu.

03.11.2007, Warszawa, AUDIO SERVICE
Szkolenie przeprowadzone przez firmę Audio Service, dotyczące programowania aparatów RIVA, obsługi programu Connexx 5.4 oraz psychologicznych technik sprzedaży.

28.09.2007, Warszawa, PSPS
Dyplom uczestnictwa w XII Kongresie Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu.

07.09.2007, Zakopane, WIDEX
Dyplom uczestnictwa w szkoleniu firmy Widex w zakresie podstaw audiologicznych oraz dopasowania aparatów słuchowych z serii m.

11.06.2007, Warszawa, WIDEX
Dyplom ukończenia szkolenia z zakresu nowych technologii w aparatach słuchowych Widex.

25.05.2007, Ryn, AUDIO SERVICE
Dyplom uczestnictwa w II Kongresie Audio Service, szkolenie w zakresie: nowości produktowych Audio Service, produktów i artykułów wspomagających słyszenie, relacje z osobami niedosłyszącymi i pomysły marketingowe i działania.

19.05.2007, Jurata, PHONAK
Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu z zakresu programowania i dopasowywania aparatów słuchowych serii Savia Art., Una , microPower III oraz osobistego asystenta komunikacyjnego Audeo.

12.01.2007, Poznań, PSPS
Dyplom uczestnictwa w XII Kongresie Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu.

06.10.2006, Warszawa, PSPS
Dyplom uczestnictwa w XI Kongresie Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu.

22.07.2006, Warszawa, AUDIO SERVICE
Dyplom ukończenia szkolenia prowadzone przez Audio Service, w zakresie programowanie aparatów słuchowych MONZA oraz obsługę programu CONNEXX 5.2.

23.05.2006, Jachranka, PHONAK
Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu w zakresie programowania i dopasowywania cyfrowego aparatu słuchowego microPower.

23.05.2006, Jachranka, PHONAK
Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu w zakresie programowania i dopasowywania cyfrowych aparatów słuchowych serii Eleva.

26.03.2006, Tatrzańska Łomnica (Słowacja), BERNAFON
Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu firmy Bernafon poświęcone rodzinie aparatów słuchowych ICOS, programowaniu OASIS plus 6.0 i systemowi www.ebernafon.pl.

16.01.2005, Debrzyno, BERNAFON
Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu w zakresie dopasowania rodziny aparatów słuchowych Neo marki Bernafon.

22.05.2004, Białowieża, PHONAK
Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu w zakresie programowania i dopasowywania cyfrowych aparatów słuchowych serii Valeo.
VIII Spotkanie Dystrybutorów i Przyjaciół firmy Phonak.

18.05.2003, Krynica Zdrój, PHONAK
Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu w zakresie programowania i dopasowywania cyfrowych aparatów słuchowych Perseo.
VII Spotkanie Dystrybutorów i Przyjaciół firmy Phonak.

07.05.2004, Serock, AUDIO SERVICE
Dyplom uczestnictwa w I Kongresie Audio Service.

Gabinet Bródno

ul. Poborzańska 37, lokal 5U
03-368 Warszawa
tel: 22 831 10 31

Gabinet Praga-Pólnoc

al. Solidarności 53
(wejście od ul. Jagiellońskiej)
03-402 Warszawa
tel: 22 404 64 64

Gabinety Śródmieście

Gabinet Śródmieście I
al. Jana Pawła II 32
00-141 Warszawa
tel: 22 400 11 66

Gabinet Śródmieście II
ul. Tytusa Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
tel: 512 656 816

Gabinet w CM Bonifratrów

ul. Sapieżyńska 3
02-215 Warszawa
tel: 510 905 474

Aparaty Słuchowe Warszawa Aparaty słuchowe Warszawa
Uwaga! Strona Strefa Słuchu Aparaty Słuchowe korzysta z plików cookie (ciasteczka). Pliki cookie są niezbędne do poprawnego działania tej strony. Strona nie gromadzi żadnych wrażliwych danych użytkowników. Strona używa Google Analytics (tm) z włączoną opcją anonimowości adresów IP. Zgodnie z Polityką Prywatności dalsze korzystanie z naszej strony, bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, iż akceptujesz politykę stosowania cookies. Zagadzam się