Akcesoria do aparatów słuchowych

Baterie do aparatów słuchowych

Zapraszamy do gabinetów Strefy Słuchu. W naszych punktach prowadzimy dystrybucję baterii do aparatów słuchowych, które zapewnią im prawidłowe działanie na długi czas. Produkty dostępne w naszej ofercie pochodzą tylko od sprawdzonych i uznanych na rynku producentów.

Zgodnie z normą przemysłową, baterie do aparatów słuchowych, są oznaczone kolorami:
10 – żółtym – (inne oznaczenia: B0104, B20PA, AC10/230E, PR70, HA10)
13 – pomarańczowym – (inne oznaczenia: B0134, B26PA, AC13E, PR48, HA13)
312 – brązowym – (inne oznaczenia: B3124, B347PA, AC312E, PR41, HA312)
675 – niebieskim – (inne oznaczenia: B6754, B900PA, AC675E, PR44, HA675)

Rayovac Extra Advanced

W ofercie posiadamy baterie do aparatów słuchowych od renomowanego producenta Rayovac Extra Advanced. Produkty te należą do najpopularniejszych na rynku i od lat polecane są przez profesjonalistów, a także użytkowników. Rekomendujemy produkty z najnowszej serii od producenta. Nowe baterie do aparatów słuchowych gwarantują jeszcze wyższą wydajność i niezawodność. Dzięki temu moc baterii wzrasta o około 17%, a jej eksploatacja wydłuża się o 10%. Według producenta baterie te zagwarantują Ci wydajne działanie aparatu nawet przez 4 lata.

Rayovac Implant Pro +

To kolejne produkty od tego producenta. Baterie tego typu charakteryzują się większą mocą nawet o 30%, dzięki czemu aparat słuchowy działa jeszcze wydajniej i dłużej. Produkty mogą być użytkowane w implantach ślimakowych, a także w różnego typu aparatach słuchowych. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę, niezawodność i poszukują najlepszych produktów rynkowych.

Varta Power One

Firma Varta to kolejny z renomowanych producentów baterii do aparatów słuchowych. Seria Power One gwarantuje wysoką wydajność. Baterie powstały w technologii cynkowo-powietrznej, dzięki czemu gwarantują większą żywotność. Dzięki temu aparat nie zawiedzie Cię w najmniej spodziewanym momencie. Obecnie produkty Varta należą do najchętniej kupowanych na rynku i jednym głosem poleca je wielu specjalistów.

Pielęgnacja aparatów słuchowych

Nasi eksperci z zakresu protetyki zadbają o wsparcie Cię na każdym etapie wyboru i pielęgnacji aparatu słuchowego. Wpłynie to korzystnie na komfort Twojego codziennego życia, a także Twoje bezpieczeństwo. Kluczem do zachowania dłuższej żywotności i niezawodności urządzenia jest jego odpowiednia pielęgnacja. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, dlatego pokażemy Ci, jak codziennie czyścić aparat słuchowy i go suszyć. Uwzględnimy przy tym określony tym urządzenia i jego poszczególne części składowe.

Pielęgnacja aparatu słuchowego to przede wszystkim:

  • każdorazowe wycieranie aparatu przed i po użyciu (za pomocą dedykowanych preparatów i chusteczek do dezynfekcji)
  • dokładne czyszczenie wkładki usznej i dźwiękowodu z pozostałości woskowiny i naskórka. W tym celu korzysta się z pudełek, gruszek i tabletek czyszczących
  • dokładne czyszczenie lub wymiana zużytego filtra w aparatach wewnątrzusznych i we wkładkach
  • suszenie aparatu słuchowego za pomocą kapsułek osuszających oraz pudełek.

Wszystkie czynności związane z pielęgnacją i czyszczeniem aparatu słuchowego dla naszych pacjentów są wykonywane bezpłatnie w gabinetach Strefy Słuchu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów Cedis.