Signia Active Pro jest przełomowym rozwiązaniem dla osób z lekkim i średnim ubytkiem słuchu, w ocenie których zbyt wcześnie jest na decyzję o założeniu aparatu słuchowego, a stopień niedosłuchu utrudnia komunikację. Problem ze zrozumieniem mowy może być skutecznie rozwiązany przez Signia Activ Pro.

Signia Activ Pro – rozwiązanie dopasowane do Twojego stylu życia!

Jak zakwalifikować to urządzenie? Jest to połączenie niezwykle eleganckiego i dobrze wykonanego gadżetu przypominającego najwyższej klasy słuchawki bezprzewodowe z zaawansowaną technologią audiologiczną wykorzystywaną w najlepszych aparatach słuchowych klasy Premium.

signia active pro - aparat słuchowy

Dzięki takiemu połączeniu użytkownicy zachowują swobodę aktywnego stylu życia napędzaną najnowszą technologią na miarę XXI wieku.

Poznaj innowacyjne funkcje

Signia Activ Pro to przede wszystkim lepsze rozumienie mowy w hałasie dzięki technologii Xperience YourSound opartej na rewolucyjnych czujnikach akustyczno-ruchowych. Niezależnie od tego, czy Użytkownik znajduje się na zatłoczonej ulicy, pracuje w biurze, jest na lunchu w restauracji, wszędzie tam, gdzie występuje wysoki poziom hałasu otoczenia a prowadzenie rozmowy wymaga koncentracji i wysiłku, Signia Active Pro poradzi sobie z tymi wyzwaniami zapewniając najlepsze słyszenie.

Zastosowane akumulatory litowo-jonowe zapewniają funkcjonalność, komfort ładowania i brak konieczności stosowania jednorazowych baterii. Kieszonkowa ładowarka Signia Active Charger umożliwia użytkownikom zastosowanie urządzeń kiedy tego potrzebują, dając pełną elastyczność i niezależność do 26 godzin pracy na jednym ładowaniu.

Dzięki technologii bluetooth Użytkownicy cieszą się swobodnym prowadzeniem rozmów telefonicznych, słuchaniem muzyki lub telewizji. Opcjonalnie można podłączyć również Stream Line Mic – przenośny nadajnik, mikrofon. Pełne sterowanie zapewnia aplikacja Signia z dostępem do asystenta Signia i systemu Tele Care dzięki któremu można zdalnie dostroić aparaty.

Signia Active Pro Aparat

Dopasowanie natychmiastowe polega na doborze odpowiednich nasadek pasujących praktycznie do każdego kanału słuchowego. Pozostaje jedynie wybór jednego z trzech wyjątkowych kolorów:

  • Snow White/Rose Gold
  • Black/Silver
  • Black