lekarz w dobie epidemiiSzanowni Państwo,

W Strefie Słuchu  zawsze dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Pacjentów, Pracowników oraz ich rodzin.

Obecnie większość naszych punktów protetyki słuchu pozostaje otwarta.

Ze względu na sprzedaż produktów medycznych oraz świadczenie usług w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, chcielibyśmy poinformować o następujących procedurach:

  • Pacjenci umawiani są telefonicznie, wizyty odbywają się indywidualnie z tego względu brak jest konieczności oczekiwania w kolejkach.
  • W trakcie umawiania wizyty zadane będą dodatkowe pytania w celu ustalenia stanu zdrowia pacjenta związanym z  możliwością wystąpienia zarażenia koronawirusem.
  • Nasi protetycy słuchu  są wyposażeni w środki ochrony indywidualnej, zaś nasze gabinety są regularnie odkażane – stosujemy środki do dezynfekcji, które niszczą wszelkie wirusy i bakterie.

W związku ze szczególną sytuacją oraz w trosce o wspólne dobro, prosimy o przełożenie wizyt pacjentów, którzy stwierdzili u siebie objawy infekcji lub w ciągu 2 ostatnich tygodni wrócili z zagranicy lub mieli kontakt z takimi osobami. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.

Zapewniamy, że uważnie  monitorujemy sytuację i w miarę jej rozwoju będziemy opierać nasze działania na informacjach i zaleceniach odpowiednich władz lokalnych i rządowych.

Zespół Strefy Słuchu,
Sklep z aparatami słuchowymi - Strefa Słuchu Warszawa