Aparaty Słuchowe Signia Styletto

Aparaty słuchowe Signia Styletto Jeszcze kilkanaście lat temu aparaty słuchowe kojarzone były jako duże, brzydkie i niewygodne, a przede wszystkim jako coś co widać na pierwszy rzut oka. Wiele osób, mimo kłopotów ze słuchem, nie decydowało się na aparaty słuchowe, ponieważ wstydziło się zwisających przewodów lub ogromnego urządzenia za uszami. Nie mówiąc już o tym, że poza niesatysfakcjonującym wyglądem, aparaty sprzed kilkunastu lat, często też nie poprawiały jakości słyszenia, tak jakby oczekiwano.

Obecnie aparaty słuchowe mają ładny design, są dyskretne i zaawansowane technologicznie co znacząco poprawia słyszenie i rozumienie mowy. Dzięki zaawansowanej technologii często nie tylko pomagają w słyszeniu, ale również za pomocą interfejsu bluetooth otwierają szerokie możliwości komunikacji. Mimo to są pewne aspekty w których w dalszym ciągu konstrukcją przypominają aparaty słuchowe sprzed kilkunastu lat. Otwieranie komory baterii na noc, przyciski do regulacji głośności, mało atrakcyjne kolory. Są to cechy wspólne dla większości obecnie używanych aparatów słuchowych i tych sprzed kilkunastu lat kojarzonych jako toporna proteza słuchu.

Jednak w ciągu kilkunastu lat zdołano znacznie „pomniejszyć” aparaty słuchowe i zdecydowanie poprawić ich skuteczność w zrozumieniu mowy , a w listopadzie 2018 roku producent Signia poszedł o krok dalej. Signia zaprezentował aparaty słuchowe zupełnie inne niż te które dotychczas widzieliśmy. Nowoczesny design, smukła obudowa, atrakcyjny wybór kolorystyki – to wszystko składa się na niewidoczne aparaty Styletto. Ponadto nie trzeba już wymieniać baterii, aparaty można ładować za pomocą niewielkiego powerbanka, który możemy schować do kieszeni, dzięki czemu ładowanie może odbywać się w każdych warunkach. Brak przycisków do zmiany programu czy też głośności pozwolił wysmuklić wygląd aparatu oraz zmniejszyć jego rozmiar. Styletto jako nowoczesne rozwiązanie jest sterowane za pomocą aplikacji zainstalowanej na smartfonie, która rozszerza regulację o dodatkowe możliwości.

Wszystkie powyższe informacje pokazują jak nowoczesnym urządzeniem jest opisywany produkt, jednak nie wolno zapominać, że tak naprawdę najważniejszy jest efekt jaki klient po założeniu osiąga – wyraźne słyszenie. Zaawansowana technologia aparatów Styletto wyróżnia się rozumieniem mowy nawet w trudnych warunkach akustycznych. Wysoko rozwinięty system redukcji hałasu zapewnia komfort i poczucie ulgi w głośnym otoczeniu. Funkcja OVP we współpracy z systemem bezprzewodowości ultra HD e2e, zapewnia naturalne brzmienie własnego głosu na bieżąco go analizując.

Podsumowując aparaty Styletto to rozwiązanie dla osób wymagających więcej od przeciętnego aparatu słuchowego. Ładny i nowoczesny design, zaawansowana technologia to wszystko składa się na produkt najwyższej jakości.

Dlatego zapraszamy do gabinetów Strefy Słuchu na przetestowanie i zapoznanie się z możliwościami urządzenia. Nasz wykwalifikowany personel chętnie pomoże w ustawieniu aparatów oraz doboru stylistyki.

Tekst stanowi materiał informacyjny