Pielęgnacja aparatów słuchowych

Od prawidłowej pielęgnacji aparatów słuchowych zależy ich żywotność i jakość działania. Dużą skutecznością w tym zakresie cechują się środki do pielęgnacji firmy Cedis, które są łatwe w aplikowaniu i z powodzeniem poradzą sobie z zabrudzeniami. Dzięki nim zadbasz o prawidłowe działanie aparatu słuchowego.

Elektroniczne osuszacze aparatów słuchowych

Osuszacz e30.DUS

Środek wzbogacono o dedykowany system sterylizacji światłem typu UVC, który gwarantuje wysoką skuteczność w zwalczaniu szkodliwych drobnoustrojów i zabrudzeń. Urządzenie posiada także funkcję elektrycznego osuszania aparatu słuchowego. Dzięki osuszaczowi e30.DUS od Cedis zadbasz o aparat słuchowy i wkładki do niego. Z powodzeniem zastąpi on większość tradycyjnych środków do czyszczenia.

Stacja osuszająca e100.DS

To elektroniczny model, który zapewnia wysoką skuteczność działania i wydłuża żywotność każdego aparatu słuchowego. Dzięki temu z powodzeniem będziesz używać ich przez lata. W modelu uwzględniono czasowy wyłącznik automatyczny, a także wentylator, który zwiększa skuteczność suszenia. Stacja osuszająca e100.DS doskonale sprawdza się w codziennej pielęgnacji.

Akcesoria do pielęgnacji aparatów słuchowych

Gruszka

To klasyczne rozwiązanie w zakresie pielęgnacji aparatu słuchowego. Gruszka ma ergonomiczny kształt i zakończenie z chromowanym metalem. Dzięki niej wydmuchasz krople wody, które znajdują się we wkładce usznej i dźwiękowodzie.

Pudełko do suszenia

Pudełko służy do bezpiecznego przechowywania aparatu słuchowego. Pozwala na szczelne zamknięcie i izolację suszonej wkładki i aparatu wspólnie z higroskopijną kapsułką osuszającą.

Pudełko z sitkiem

Komplet pudełka z sitkiem służy do czyszczenia wkładki usznej i aparatu za pomocą środków chemicznych.

Kapsułki osuszające

Zestaw kapsułek do suszenia wkładek usznych i aparatów słuchowych. Dzięki nim zapobiega się zbieraniu się wilgoci w urządzeniu, ze szczególnym uwzględnieniem dźwiękowodu lub wkładki. W kapsułkach znajdują się kryształki, które pochłaniają wilgoć. W opakowaniu są 4 kapsułki.

Kosmetyczka / Torba podróżna na środki czystości i akcesoria

Kosmetyczka to bardzo praktyczny wybór, dzięki któremu zadbasz o organizację swoich środków czyszczących, akcesoriów oraz aparatu słuchowego. Doskonale sprawdza się zarówno w warunkach domowych, jak i w podróży.

Środki do czyszczenia aparatów słuchowych

Tabletki czyszczące

Preparat w formie tabletek czyszczących wykorzystuje się w codziennej pielęgnacji kapturków, wkładki usznej oraz całego aparatu słuchowego. Tabletki poradzą sobie z zabrudzeniami, w tym zaschniętą woskowiną. W ofercie znajdują się opakowania zawierające 20 sztuk oraz 30 sztuk.

Spray do czyszczenia

To gotowy preparat chemiczny czyszczący w sprayu, który skutecznie dezynfekuje aparaty słuchowe i wkładki uszne. To skuteczne rozwiązanie do czyszczenia. W ofercie dostępny jest sprawy ze szczoteczką oraz sprawy atomizer. Oba produkty mają pojemność 30 ml.

Chusteczki do dezynfekcji

Chusteczki są wzbogacone o preparat dezynfekcyjny, dzięki czemu umożliwiają skuteczne czyszczenie aparatów słuchowych, kapturków i wkładek usznych. Preparat ma właściwości bakteriobójcze, a także przeciwwirusowe i grzybobójcze. Chusteczki można kupować pojedynczo lub w opakowaniach zbiorczych po 25 sztuk.

Nici do czyszczenia OtoFloss

Nici OtoFloss są przeznaczone do czyszczenia dźwiękowodów, a także takich elementów aparatów słuchowych jak wentylacja oraz wkładki. Nici dostępne są w różnej grubości. Produkt o grubości poniżej 0,9 mm dostępny jest w opakowaniu 30. sztuk, a nici o większej grubości w opakowaniach po 10 sztuk.

Wyciorki do czyszczenia dźwiękowodów i wentylacji

To produkt przeznaczony do pielęgnacji wentylacji aparatu słuchowego oraz dźwiekowodów. Swoim kształtem przypominają wyciorki, które stosuje się w czyszczeniu butelek, jednak mają mniejsze rozmiary. Kształt wyciorka zapewnia dokładne czyszczenia aparatu. W opakowaniu znajduje się 25 sztuk o średnicy 0,25 mm.

Zestawy do pielęgnacji aparatów słuchowych

Zestaw do czyszczenia wkładek i osuszania aparatów słuchowych

Kompletny zestaw do czyszczenia wkładek usznych oraz osuszania aparatów słuchowych zawiera m.in.: pudełka do czyszczenia, tabletki z aktywnym tlenem, gruszki, pudełka do osuszania oraz kapsułki osuszające. Zestaw dedykowany jest do czyszczenia aparatów słuchowych zausznych, które mają wkładkę uszną.

Zestaw do czyszczenia i suszenia OPEN

To dobry wybór dla osób, które szukają kompletnego zestawu do suszenia i czyszczenia aparatów słuchowych. Doskonale sprawdzi się w przypadku aparatów wykorzystujących cienkie wężyki. W komplecie znajdują się: nici o grubości 0,9 mm, kapsułki osuszające, tabletki czyszczące, pudełko do czyszczenia oraz pudełko do osuszania.

Zestaw do suszenia z woreczkiem

Praktyczny rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w domu, jak i w czasie podróży. Zestaw zapakowano w woreczek, który zajmie mało miejsca. W komplecie znajdują się kapsułki osuszające oraz dedykowane woreczki.

Zestaw do suszenia z pudełkiem

Komplet pudełka do osuszania aparatu słuchowego, a także kapsułek osuszających.

Zestaw z gruszką

Praktyczny zestaw, gdzie znajdują się tabletki czyszczące, gruszka do osuszania wentylacji i dźwiękowodu, a także pudełko z sitkiem. Produkty przeznaczone są do aparatów słuchowych zausznych, które posiadają wkładkę. Poradzi sobie z licznymi zabrudzeniami.

Zestaw ze sprayem

Produkty przeznaczone do aparatów słuchowych wewnątrzusznych.

W komplecie znajdują się:

  • pudełko do osuszania,
  • kapsułki osuszające
  • spray ze szczoteczką o pojemności 30 ml.

Dzięki temu zestawowi usuniesz trudne zabrudzenia. Produkty są przeznaczone do codziennej pielęgnacji.

Zestaw z chusteczkami

W tym zestawie znajdziesz:

  • kapsułki osuszające,
  • chusteczki nasączone płynem dezynfekcyjnym,
  • pudełko do osuszania.

Komplet przeznaczony jest do pielęgnacji aparatów słuchowych wewnątrzusznych oraz na otwarte protezowanie.

Zestaw z kosmetyczką

Idealny wybór na podróż lub dla osób, które chcą lepiej zorganizować swoje środki czyszczące i akcesoria. Kosmetyczka pomoże w ich uporządkowaniu i sprawdzi się zarówno w domu, jak i podczas wyjazdu. Ponadto w zestawie znajdują się: pudełko z sitkiem, gruszka oraz tabletki czyszczące z aktywnym tlenem. Komplet wykorzystywany jest do pielęgnacji aparatów zausznych z wkładką.

Szczegółowe informacje na temat produktów Cedis znajdziesz na stronie dystrybutora: pielęgnacja aparatu.