Akcesoria do aparatów słuchowych

Baterie do aparatów słuchowych

Baterie do aparatów słuchowych

Baterie do aparatów słuchowych

W gabinetach Strefy Słuchu zapewniamy ciągłą sprzedaż baterii do aparatów słuchowych tylko renomowanych producentów. Gwarantujemy baterie ze świeżych dostaw, przechowywane w odpowiednich warunkach, z długim terminem ważności.

 

 

 

 

Zgodnie z normą przemysłową,  baterie do aparatów słuchowych, są oznaczone kolorami:

10 – żółtym – (inne oznaczenia: B0104, B20PA, AC10/230E, PR70, HA10)
13 – pomarańczowym – (inne oznaczenia: B0134, B26PA, AC13E, PR48, HA13)
312 – brązowym – (inne oznaczenia: B3124, B347PA, AC312E, PR41, HA312)
675 – niebieskim – (inne oznaczenia: B6754, B900PA, AC675E, PR44, HA675)

Rayovac Extra Advanced

RAYOVAC EXTRA ADVANCED to najczęściej polecane baterie do aparatów słuchowych na świecie. Cieszą się bardzo dobrą opinią użytkowników i zalecane są w wielu gabinetach audioprotetycznych. Nowa seria baterii Rayovac Extra Advenced dzięki wprowadzeniu nowej technologii produkcji oferuje wzrost pojemności do 10% i wzrost mocy do 17% w porównaniu do poprzedniej wersji. Powstanie nowej wersji baterii sprawiło że są to również pierwsze baterie słuchowe na świecie, które gwarantują 4 lata świeżości. Wysoka wydajność i stabilne działanie baterii Rayovac Extra Advenced stanowią idealny wybór i dłuższe działanie w każdym aparacie słuchowym.

[metaslider id=134]

Rayovac Implant Pro +

Rayovac Implant Pro + mają większe o 30% możliwości prądowe w stosunku do innych baterii słuchowych. Doskonale nadają się jako źródło zasilania w implantach ślimakowych oraz procesorach mowy, dla których zostały zaprojektowane, ale także będą działały dłużej w każdym aparacie słuchowym. Dobrze znoszą rozładowanie wysokim prądem. Dodatkowo zapewniają bardzo stabilne napięcie wyjściowe podczas całego cyklu życia baterii. Stanowią idealny wybór dla osób poszukujących najwyższej jakości baterii do swojego implantu ślimakowego, procesora mowy lub aparatu słuchowego.

Varta Power One

Firma Varta jako jeden ze światowych liderów producentów baterii różnego typu, posiada także w swojej ofercie baterie cynkowo-powietrzne Power One dedykowane do aparatów słuchowych i innych urządzeń medycznych wymagających pewnego i wydajnego zasilania.

Baterie wyprodukowane w Niemczech są jednymi z najlepiej sprzedających się baterii tego typu na rynku, swój sukces zawdzięczają: wysokiej jakości, niezawodności, bardzo długiej żywotności i maksymalnej wygodzie użytkowania.

Na ich niezawodność i bardzo długą żywotność wpływ ma wysoka pojemność, a dzięki wyjątkowo długiemu uchwytowi pozwalającemu na łatwe wyjmowanie baterii z opakowania i montowanie ich w aparacie słuchowym są też maksymalnie wygodne w użytkowaniu.

W ostatnim kwartale 2015 r. pojawiły się na rynku baterie Power One „Mercury-Free” – nie zawierające rtęci.

[metaslider id=151]

Pięlęgnacja aparatów słuchowych

Nasi protetycy przeprowadzą Cię przez każdy etap pielęgnacji i dobiorą odpowiednie elementy dla Twojego aparatu słuchowego. Codzienna pielęgnacja aparatu słuchowego jest istotna ze względów higienicznych, poprawności przekazywania dźwięków do ucha jak również minimalizacji napraw spowodowanych korozją. W zależności od typu aparatu słuchowego wykonuje się różne czynności.

Do podstawowych należą:

  • wycieranie aparatu słuchowego przed i po każdym użyciu chusteczką do dezynfekcji
  • osuszanie aparatu słuchowego w celu usunięcia wilgoci z mikrofonów i elektroniki. Do tego celu używa się elektronicznego pudełka do osuszania bądź kapsuły osuszającej.
  • czyszczenie wkładki i dźwiękowodu aparatu zausznego z resztek naskórka i woskowiny. Do tego celu używa się  tabletki do czyszczenia i specjalnie zaprojektowanego pudełka. Po oczyszczeniu wkładki osusza się ją gruszką.
  • czyszczenie lub wymiana filtrów we wkładkach lub aparatach wewnątrzusznych

Wszystkie czynności związane z pielęgnacją i czyszczeniem aparatu słuchowego dla naszych pacjentów są wykonywane bezpłatnie w gabinetach Strefy Słuchu.

Cedis - środki do pielęgnacji aparatów słuchowych