Nowości w aparatach słuchowych na XXVI Otikongresie

WOticon OPN i akumulatorki Z|Power dniach 06.04 – 08.04.2018 r. Strefa Słuchu miała przyjemność uczestniczenia w kolejnym, już XXVI Otikongresie. Nasi protetycy lepiej poznali najnowsze rozwiązania firmy Oticon m.in.  aparaty OPN. Firma Oticon przedstawiła również innowacyjne technologie dotyczące łączności wspomnianych aparatów z Internetem za pomocą strony IFTTT oraz bezpłatnej aplikacji OticonOn umożliwiającej dyskretne sterowanie.
Nowością, która szczególnie zadowoli zwolenników aparatów ładowanych są akumulatory z ładowarką Z|Power. Pacjent od tej pory nie musi martwić się wymianą baterii, ponieważ wystarczy, że umieści aparaty w ładowarce na noc i będzie mógł cieszyć się dźwiękiem przez cały następny dzień.

Dla osób, które mają trudności podczas rozmów telefonicznych lub lubią słuchać muzyki z laptopa bądź smartfona, idealnym rozwiązaniem będzie ConnectClip, który łączy się z urządzeniami przesyłającymi bezprzewodowo sygnał audio.

Po więcej szczegółów zapraszamy do naszych gabinetów. Nasi protetycy słuchu z przyjemnością odpowiedzą na Państwa wszystkie pytania. Zachęcamy również do przymierzania oraz testowania nowości firmy Oticon.

Tekst stanowi materiał informacyjny