Profesjonaliści – protetycy słuchu

Nasi profesjonaliści z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. W gabinetach Strefy Słuchu znajdziecie Państwo profesjonalistów – uznanych w branży aparatów słuchowych audioprotetyków z kilkunastoletnim doświadczeniem, odpowiednimi kompetencjami oraz determinacją w znalezieniu najlepszego  rozwiązania.

Anna Cierpicka-Świtkowska

Anna Ciepricka-Świtkowska

Założyciel Strefy Słuchu

20 lat doświadczenia, absolwentka Wydziału Fizyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalistka w dziedzinie protetyki słuchu (absolwentka pierwszego rocznika studiów audioprotetyki w Polsce). Posiada ogromne doświadczenie w pracy z osobami starszymi, młodzieżą i dziećmi. Traktuje swój zawód jak pasję. Trudne przypadki to jej specjalność.
Prywatnie – mama nastoletniej córki, miłośniczka koni. W wolnej chwili uwielbia gotować.

Cezary Kozub

Cezary Kozub - protetyk słuchu

Założyciel Strefy Słuchu

13 lat pracy w zawodzie, dyplom audioprotetyka zdobył na Politechnice Warszawskiej. Posiada duże zdolności interpersonalne. Wyznaje zasadę, że nie ma rzeczy niemożliwych. Zdeterminowany w dążeniu do celu.
Prywatnie  kochający tata, miłośnik sportów zimowych i motocykli.

Marzena Surowiecka

Zdjęcie Marzeny Surowieckiej - audioprotetyk

Marzena Surowiecka – 11 lat doświadczenia w dziedzinie protetyki słuchu. Dyplom audioprotetyka uzyskała na Politechnice Warszawskiej.  Komunikatywna , cierpliwa i w pełni kompetentna. Praca to jej pasja. Specjalistka zarówno w obsłudze dorosłych jak i dzieci. Z powodzeniem realizuje najtrudniejsze zadania.

Tomasz Staszewski

Tomasz Staszewski audioprotetyk
Tomasz Staszewski – Protetyk Słuchu z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Dyplom potwierdzający kwalifikacje uzyskał kończąc Medyczną Szkołę Policealną w Warszawie. Posiada uprawnienia do pracy honorowane w całej Unii Europejskiej. Stale podnosi swoje kwalifikacje. Wyjątkowo cierpliwy  i sympatyczny młody człowiek. Empatia i wyrozumiałość to jego cechy a dążenie do perfekcji to jego zaleta. Perfekcyjny i ceniony przez wymagających pacjentów. Prywatnie – miłośnik podróży, lotnictwa i sportu. W Strefie Słuchu ceniony za umiejętność współpracy z innymi oraz niezawodność.

Marta Dobrowolska

Marta Dobrowolska

Marta Dobrowolska – dyplom audiofonologa uzyskała na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zawodzie. Chęć pomocy innym, cierpliwość, wyrozumiałość to jej główne zalety. W pracy stara się być perfekcjonistką. Prywatnie jest miłośniczką zwierząt, podróży oraz kina europejskiego.

Agnieszka Graczyk

Agnieszka Graczyk

Agnieszka Graczyk – posiada kilkuletnie doświadczenie w zawodzie. Dyplom Protetyka Słuchu uzyskała kończąc Medyczną Szkołę Policealną w Warszawie. Wyjątkowo wesoła i zawsze uśmiechnięta, komunikatywna i w pełni kompetentna. Uważa, że z każdej trudnej sytuacji można znaleźć wyjście. Pacjenci cenią ją za życzliwość i profesjonalizm. Prywatnie szczęśliwa mama dwulatka.

Monika Chlewińska

Monika Chlewińska

Monika Chlewińska – dyplomowany protetyk słuchu z kilkunastoletnim doświadczeniem w protezowaniu osób niedosłyszących. Komunikatywna, o pogodnym usposobieniu, skoncentrowana na potrzebach pacjenta. Wyjątkowo cierpliwa. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach. Serdeczna i kompetentna.

Magdalena Wróblewska

Magdalena Wróblewska

Magdalena Wróblewska jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła kierunek Audiofonologia z protetyką słuchu. W zawodzie pracuje od pięciu lat. Jest miła, cierpliwa i empatyczna. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie i wspólnie z pacjentem stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie problemu niedosłuchu. Jest osobą dynamiczną i w pełni profesjonalną. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach i konferencjach.

Szkolenia, kursy, kongresy i konferencje

Anna Cierpicka-Świtkowska

20.01.2001, Wisła, PHONAK
Certyfikat ukończenia szkolenia w zakresie programowania i dopasowania cyfrowych aparatów słuchowych Claro.

04.05.2001, Warszawa, SIEMENS
Siemens Academy goes Abroad. Certyfikat ukończenia kursu w ramach warsztatów szkoleniowych organizowanych przez firmę Siemens dotyczących najnowszych cyfrowych aparatów słuchowych typu: PRISMA, SIGNIA.

22.06.2002, Poznań, UAM
Świadectwo uczestnictwa w I Konferencji szkoleniowej – AKUSTYKA W AUDIOLOGII.

19.05.2002, Wierzba, PHONAK
Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu w zakresie programowania i dopasowywania cyfrowych aparatów słuchowych Aero. IV Spotkanie Dystrybutorów i Przyjaciół firmy Phonak.

18.05.2003, Krynica Zdrój, PHONAK
Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu w zakresie programowania i dopasowywania cyfrowych aparatów słuchowych Perseo.
VII Spotkanie Dystrybutorów i Przyjaciół firmy Phonak.

07.05.2004, Serock, AUDIO SERVICE
Dyplom uczestnictwa w I Kongresie Audio Service.

22.05.2004, Białowieża, PHONAK
Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu w zakresie programowania i dopasowywania cyfrowych aparatów słuchowych serii Valeo.
VIII Spotkanie Dystrybutorów i Przyjaciół firmy Phonak.

09.09.2005, Warszawa, PSPS
Dyplom uczestnictwa w X Kongresie Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu.

08.11.2005, Warszawa, PHONAK
Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu w zakresie programowania i dopasowywania cyfrowych aparatów słuchowych serii eXtra.

26.03.2006, Tatrzańska Łomnica (Słowacja), BERNAFON
Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu firmy Bernafon poświęcone rodzinie aparatów słuchowych ICOS, programowaniu OASIS plus 6.0, i systemowi www.Ebernafon.pl.

23.05.2006, Jachranka, PHONAK
Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu w zakresie programowania i dopasowywania cyfrowego aparatu słuchowego microPower.

23.05.2006, Jachranka, PHONAK
Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu w zakresie programowania i dopasowywania cyfrowych aparatów słuchowych serii Eleva.

22.07.2006, Warszawa, AUDIO SERVICE
Dyplom ukończenia szkolenia prowadzone przez Audio Service, w zakresie programowanie aparatów słuchowych MONZA oraz obsługę programu CONNEXX 5.2.

06.10.2006, Warszawa, PSPS
Dyplom uczestnictwa w XI Kongresie Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu.

12.01.2007, Poznań, PSPS
Dyplom uczestnictwa w XII Kongresie Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu.

19.05.2007, Jurata, PHONAK
Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu z zakresu programowania i dopasowywania aparatów słuchowych serii Savia Art., Una, microPower III oraz osobistego asystenta komunikacyjnego Audeo.

25.05.2007, Ryn, AUDIO SERVICE
Dyplom uczestnictwa w II Kongresie Audio Service, szkolenie w zakresie: nowości produktowych Audio Service, produktów i artykułów wspomagających słyszenie, relacje z osobami niedosłyszącymi i pomysły marketingowe i działania.

11.06.2007, Warszawa, WIDEX
Dyplom ukończenia szkolenia z zakresu nowych technologii w aparatach słuchowych Widex.

15.06.2007, Poznań, UAM
Świadectwo uczestnictwa w VI Konferencji z cyklu AKUSTYKA W AUDIOLOGII I FONIATRII.

07.09.2007, Zakopane, WIDEX
Dyplom uczestnictwa w szkoleniu firmy Widex w zakresie podstaw audiologicznych oraz dopasowania aparatów słuchowych z serii „m”.

28.09.2007, Warszawa, PSPS
Dyplom uczestnictwa w XII Kongresie Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu.

01.03.2008, Warszawa, BERNAFON
Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu firmy Bernafon, poświęcone aparatom słuchowym BRITE oraz programowaniu OASIS PLUS WERSJA 8.5.

26.09.2008, Warszawa, PSPS
Dyplom uczestnictwa w XIII Kongresie Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu.

23.05.2009, Warka, PHONAK
Certyfikat potwierdzający udział w XIII Spotkaniu Dystrybutorów i Przyjaciół firmy Phonak, w trakcie, którego odbyły się wykłady i warsztaty dotyczące aparatów słuchowych: Exelia Art., Naida IX, Nios micro.

28.05.2011, Dolina Charlotty, PHONAK
Certyfikat potwierdzający udział w XV Spotkaniu Dystrybutorów i Przyjaciół firmy Phonak, w trakcie, którego odbyły się wykłady i warsztaty poświęcone aparatom słuchowym Naida S, produkcji wkładek z wentylacją AOV, systemowi Phonak CROS, a także nowemu oprogramowaniu Phonak Target.

16.02.2013, Warszawa, SIEMENS
Certyfikat ukończenia specjalistycznego szkolenia obejmujące dwie platformy wspierające tą samą strategię audiologiczną – XCEL i micon, produkty: Ace, Pure, Life, Aquaris, Connexx 7.0.

26.09.2013, Warszawa, AUDIO SERVICE
Dyplom uczestnictwa w szkoleniu przeprowadzonego przez firmę Audio Service, dotyczącego nowości produktowych w technologii G2 oraz oprogramowania Connexx 7.

04.04.2014, Warszawa, AUDO SERVICE
Dyplom ukończenia szkolenia prowadzone przez firmę Audio Service, dotyczącego nowości produktowych w technologii G2 oraz najnowszego oprogramowania dopasowania aparatów – Connexx 7.

13.02.2015, Jachranka, OTICON
XXIII Otikongres , Nowa platforma INIUM SENSE Alta 2 , Nera 2 , Ria 2.

20.02.2015, Warszawa, SIEMENS
Certyfikat ukończenia szkolenia firmy Siemens obejmujące nowości produktowe platformy binax: Ace binax, Pure binax, Carat binax oraz aplikacje binax na smartfony.

08.05.2015, Warszawa, RESOUND
Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu dotyczącym najnowszej technologii stosowanej w branży aparatów słuchowych, nowych metod dopasowania oraz weryfikacji dopasowania ze szczególnym uwzględnieniem aparatów: ReSound Enzo, ReSound Linx, ReSound UpSmart.

12.06.2015, Jastarnia, PHONAK
Certyfikat potwierdzający udział w XVII Spotkaniu Dystrybutorów i Przyjaciół firmy Phonak w trakcie, którego odbyły się wykłady i warsztaty poświęcone nowym aparatom słuchowym Phonak Bolero V, systemowi CROS II oraz programowi do dopasowania Phonak Target 4.1.

Cezary Kozub

18.05.2003, Krynica Zdrój, PHONAK
Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu w zakresie programowania i dopasowywania cyfrowych aparatów słuchowych Perseo.
VII Spotkanie Dystrybutorów i Przyjaciół firmy Phonak.

07.05.2004, Serock, AUDIO SERVICE
Dyplom uczestnictwa w I Kongresie Audio Service.

22.05.2004, Białowieża, PHONAK
Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu w zakresie programowania i dopasowywania cyfrowych aparatów słuchowych serii Valeo.
VIII Spotkanie Dystrybutorów i Przyjaciół firmy Phonak.

16.01.2005, Debrzyno, BERNAFON
Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu w zakresie dopasowania rodziny aparatów słuchowych Neo marki Bernafon.

26.03.2006, Tatrzańska Łomnica (Słowacja), BERNAFON
Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu firmy Bernafon poświęcone rodzinie aparatów słuchowych ICOS, programowaniu OASIS plus 6.0 i systemowi www.ebernafon.pl.

23.05.2006, Jachranka, PHONAK
Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu w zakresie programowania i dopasowywania cyfrowych aparatów słuchowych serii Eleva.

23.05.2006, Jachranka, PHONAK
Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu w zakresie programowania i dopasowywania cyfrowego aparatu słuchowego microPower.

22.07.2006, Warszawa, AUDIO SERVICE
Dyplom ukończenia szkolenia prowadzone przez Audio Service, w zakresie programowanie aparatów słuchowych MONZA oraz obsługę programu CONNEXX 5.2.

06.10.2006, Warszawa, PSPS
Dyplom uczestnictwa w XI Kongresie Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu.

12.01.2007, Poznań, PSPS
Dyplom uczestnictwa w XII Kongresie Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu.

19.05.2007, Jurata, PHONAK
Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu z zakresu programowania i dopasowywania aparatów słuchowych serii Savia Art., Una , microPower III oraz osobistego asystenta komunikacyjnego Audeo.

25.05.2007, Ryn, AUDIO SERVICE
Dyplom uczestnictwa w II Kongresie Audio Service, szkolenie w zakresie: nowości produktowych Audio Service, produktów i artykułów wspomagających słyszenie, relacje z osobami niedosłyszącymi i pomysły marketingowe i działania.

11.06.2007, Warszawa, WIDEX
Dyplom ukończenia szkolenia z zakresu nowych technologii w aparatach słuchowych Widex.

07.09.2007, Zakopane, WIDEX
Dyplom uczestnictwa w szkoleniu firmy Widex w zakresie podstaw audiologicznych oraz dopasowania aparatów słuchowych z serii m.

28.09.2007, Warszawa, PSPS
Dyplom uczestnictwa w XII Kongresie Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu.

03.11.2007, Warszawa, AUDIO SERVICE
Szkolenie przeprowadzone przez firmę Audio Service, dotyczące programowania aparatów RIVA, obsługi programu Connexx 5.4 oraz psychologicznych technik sprzedaży.

25.09.2009, Stryków, PSPS
Dyplom uczestnictwa w XIV Kongresie Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu.

10.05.2013, Łódź, AUDIO SERVICE
Dyplom potwierdzający uczestnictwo w IV Kongresie Audio Service, podczas którego odbyły się szkolenia z zakresu: nowych produktów na platformie G2 oraz nowego oprogramowania Connexx7.

18.10.2014, Łódź, BERNAFON
Certyfikat uczestnictwa w najnowszym szkoleniu dotyczącym: najnowszej rodziny produktowej Bernafon JUNA 9 /7, algorytmu Speech Cue Priority, regulacji głośności i-VC, systemu Redukcji Pogłosu, oprogramowania Oasis 20.0, najnowszych akcesoriów Bluetooth, w tym SoundGate 3, SoundGate App oraz Mikrofonu SoundGate.

13.02.2015, Jachranka, OTICON
XXIII Otikongres , Nowa platforma INIUM SENSE, Alta 2 , Nera 2 , Ria 2.

20.02.2015, Warszawa, SIEMENS
Certyfikat ukończenia szkolenia firmy Siemens obejmujące nowości produktowe platformy binax: Ace binax, Pure binax, Carat binax oraz aplikacje binax na smartfony.

16.04.2016, Serock, BERNAFON
Zjazd szkoleniowy Partnerów Firmy Bernafon cz. 1.

13.05.2016, Zakopane, OTICON
XXIV Otikongres – Oticon Opn – nowy paradygmat w protetyce słuchu.